Gaziantep Üniversite Hastanesi Haber Bülteni

7/24 Hastane 7/24 İdare


Hastane işleyişinin 7/24 sorunsuz bir şekilde ve aksama olmadan devam etmesini koordine etmek üzere resmi tatil günlerinde ve mesai saatleri dışında, Hastane Müdürlerinden Mustafa KALKAN’A bağlı olarak bizler görev yapmaktayız.

 


Nöbetçi İdare Birimimiz, gerekli durumlarda Başhekimimiz ve ilgili birim müdürleri ile görüşerek sorunların giderilmesi hususunda gerekli düzenleme ve önleyici çalışmayı yürüterek, Fatih BAYSEÇKİN, Hasan BAĞCI, Salih KARAKAYA, Mehmet AKBAĞ olmak üzere, dört deneyimli idari personelle işleyişini sürdürmektedir.

 


Bizler; hasta ve yakınlarını dinleyerek onlarla sevinen, onlarla üzülen, sorunlarını çözüme kavuşturmak için koordinasyonunu sağlayan HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ’NİN görevini mesai sonrasında üstlenen bir birim olarak hizmet vermekteyiz.

 


Acil vakalarda; anjiyo, ameliyathane, diyaliz, organ nakli ve birçok bölümdeki icapçıların ve hastaların transferi konusunda ULAŞTIRMA VE AMBULANS HİZMETLERİ işlerini bütün bir gece tek başımıza koordine etmekteyiz. 

 


Yeri gelir elektrik, su, klima ve tıbbi cihazlarda oluşan sorunların giderilmesinde TEKNİK HİZMETLER KOORDİNATÖRÜ oluruz, yeri gelir sağlık çalışanlarının, hasta ve yakınının can ve mal güvenliğini sağlayan GÜVENLİK BİRİMİ…

 


Temizlik işlerinin yapılması konusunda TEMİZLİK HİZMETLERİ BİRİMİNİN görevini üstlenen, yemekhane, çamaşırhane ve sterilizasyonun denetleme işlerini yürüten, eksikliklerini ve sorunlarını çözen; İdare Mümessilleriyiz…

 


Bizler klinik ve bölümlerdeki denetlemeleri yapan, eksik veya sorun durumunda çözüm faaliyetlerini yürüten BAŞHEKİMLİK temsilcileriyiz. Bunları yaparken hiç yorulmadık, gönülden çalıştık. Bu vatan için bize düşen çalışmak değil mi zaten?

 


Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN dediği gibi:

“VATANINI EN ÇOK SEVEN GÖREVİNİ EN İYİ YAPANDIR…”