Gaziantep Üniversite Hastanesi Haber Bülteni

Dr. Ersin Arslan Turnuva ile Anıldı


SAĞLIK-SEN, Gaziantep Üniversitesi Şubesi tarafından Dr. Ersin Arslan anısına düzenlenen 3. Futbol Turnuvası sonuçlandı. Turnuvaya katılan 28 takım arasında Sayberk İnş. Futbol Takımı, Gaziantep Karası Futbol takımını 6-1’lik skorla yenerek şampiyon oldu. Müsabakada 3.lüğü Tıp Fakültesi öğrencilerinden oluşan 7 Karadayı Futbol takımı aldı. 

 

 

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Levent Elbeyli ve Hastane Başhekimi Prof. Dr. Metin Kılınç, Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Mesut Özkaya, SAĞLIK-SEN Gaziantep Üniversitesi Şube Başkanı Cuma Kerkez ve Hastane idarecileri turnuvayı izledi Ödül töreninde bir konuşma yapan Dekan Elbeyli, “Görev şehidi meslektaşımızın anısına düzenlenen bu futbol turnuvasından dolayı SAĞLIK-SEN’i kutluyorum. Amaç, birlik, beraberlik ve kaynaşmayı sağlamaktır. Bu tür etkinliklerin her zaman yararlı olduğuna inanıyorum” dedi. SAĞLIK-SEN Gaziantep Üniversitesi Şube Başkanı Cuma Kerkez ise şunları söyledi; “Çalışanlarımızdaki stresi azaltmak ve birlik beraberliğimizi pekiştirmek amacıyla düzenlemiş olduğumuz bu 3. turnuvanın dostluk havası içerisinde gerçekleşmesinden dolayı büyük bir memnuniyet duydum. Ayrıca “Sağlıkta Şiddete Hayır”, “Şiddet Sona Ersin” temasıyla düzenlediğimiz bu turnuvadaki tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

 

Dereceye giren takımların kupa ve madalyalarını Dekan Prof. Dr. Levent Elbeyli, Prof. Dr. Metin Kılınç ve Cuma Kerkez verdi.