Gaziantep Üniversite Hastanesi Haber Bülteni

Gaziantep Üniversitesi’nden Geleneksel İftar Yemeği


Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) tarafından Merkezi Yemekhanede düzenlenen geleneksel iftar yemeği, Gaziantep Üniversitesi akademisyen, personel ve ailelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

 

GAÜN Türk Musikisi Devlet Konservatuarı öğrenci ve öğretim elemanlarının sunduğu mini konserle başlayan iftara, Gaziantep Üniversitesinin çeşitli birimlerinde görev yapan idari ve akademik çalışanlarla ailelerinden oluşan yaklaşık 1400 kişi katıldı.

 

İftar yemeği sonunda konuşan Rektör Prof. Dr. Yavuz Coşkun, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimizi özellikle ramazanın sonuna getirdik. Bu bizim şenliğimiz, geleneksel iftar yemeğimiz.. Katıldığınız için herkese yürekten teşekkür ediyorum. Ramazanın son günlerindeyiz. Ramazan şehrimize, ülkemize, İslam âlemine tüm insanlara güzellikler hayırlar nasip etsin. Nice ramazanlarda buluşmak ümidiyle hepinize önümüzdeki bayramın ve ramazanın kalan günlerinin hayırlı geçmesini diliyorum” diyerek, ramazanda iftar yemeğinde personel ve yakınlarıyla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.