Gaziantep Üniversite Hastanesi Haber Bülteni

HEMŞİRELER UNUTULMADI


Her yıl 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanılan Hemşirelik Haftası nedeniyle Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde, hastane idaresi ve Sağlık Sen GAÜN Şubesi işbirliği ile Hemşirelik Haftası etkinliği düzenlendi.

Hastane fuaye alanında düzenlenen etkinliğe hastane Başhekim Yardımcıları Doç. Dr. Suat ZENGİN, Yrd. Doç. Dr. Ersin BORAZAN, hastane yöneticileri, hemşireler ve hastane çalışanları katıldı.

Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte konuşan Sağlık Sen GAÜN Şube Başkanı Cuma KERKEZ, “Sağlık Sen Gaziantep Üniversitesi şubesi olarak; zor şartlarda fedakârca çalışan, insan sevgisiyle dolu, sabırla, şefkatle bu kutsal görevi yerine getirmeye çalışan tüm ebelerimizin, hemşirelerimizin hemşirelik haftasını kutluyoruz. Mutluluklar ve başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Pasta kesimiyle son bulan etkinlikte, Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ nin 2016 yılının sonunda yılın hemşiresi olarak belirlediği isim olan, hastane acil servisi hemşiresi Murat Keleşoğlu’na plaketini Sağlık Sen adına Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Ersin BORAZAN takdim etti.