Gaziantep Üniversite Hastanesi Haber Bülteni

Üniversite Hastanesi Altın Dağıtıyor


Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yılın ve ayın personeli seçilenlere başarı belgesi verilerek, altın hediye edildi.
 


Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Oditoryumu’nda yapılan ödül töreninde konuşan GAÜN Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Gür, üniversite olarak birbirinden değerli yüzlerce personellerinin bulunduğunu ifade etti. Ancak ‘marifet iltifata tabidir’ sözünden hareketle kurum içerisinde ayın ve yılın personellerini belirlediklerini anlatan Prof. Dr. Gür, böylelikle başarı anlamında fark oluşturan personele bir anlamda teşekkür ettiklerini dile getirdi.
 


GAÜN Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Metin Kılınç ise 2015 yılının ilk günlerinde başlatılan ödüllendirme sistemiyle halkın daha kaliteli hizmet almasına vesile olduklarını söyledi. Daha önce teşekkürname ile taltif edilen personeli, küçük bir ödül vererek bugün taçlandırmak arzusunda olduklarını ifade etti. Her personelin çok kıymetli olduğunu, bugün ödül alanların ise almayanlara mümessillik yaptığını belirten Prof. Dr. Kılınç, önümüzdeki yıllarda da bu tür ödül sistemini devam ettirmek istediklerini sözlerine ekledi.
 


Konuşmaların ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Gür, Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Metin Kılınç, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Levent Elbeyli, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Belgin Alaşehirli, Prof. Dr. Mehmet Tarakçıoğlu ve Doç. Dr. Murat Taner Gülşen tarafından ayın personeli seçilen 72 kişiye birer çeyrek altın, yılın personeli seçilen 6 kişiye ise takdirnameyle birlikte tam altın verildi. Tören, toplu fotoğraf çekimi ardından sona erdi.